Financie

Dosiahnite finančnú stabilitu a dospejte k svojim cieľom s naším profesionálnym finančným poradenstvom. Pomôžeme vám správne riadiť svoje financie, optimalizovať investície a plánovať dôchodok, aby ste dosiahli dlhodobú prosperitu.

Individuálny prístup

Len ťažko by sme našli dvoch rovnakých ľudí. Požiadavky ako aj situácia sa od klienta ku klientovi líši. Preto ku každému klientovi pristupujem individuálne.

Príkladná starostlivosť

O našich klientov sa staráme aj po uzavretí zmluvy. Naše výstupy prezentujeme aj v médiách. Záleží nám na našej reputácii. Veríme, že našu lojalitu oceníte.

Dlhoročné skúsenosti

Našim klientom pomáhame už viac ako 10 rokov. Za ten čas sme získali nezanedbateľné množstvo skúseností, o ktoré sa s našimi klientami radi poradíme.

Vysoká profesionalita

Sme experti v oblasti finančných služieb. Našim klientom vyberáme produkty, ktoré najlepšie zodpovedajú ich požiadavkám a potrebám.

Hypotéky

Zadarmo vám poradíme, v ktorej banke je najreálnejšie získať hypotekárny úver a za akých podmienok. My pracujeme v prvom rade pre vás a nie pre banku. Môžete sa spoľahnúť vždy na to najlepšie riešenie.

Refinancovanie

Refinancovanie je efektívnym spôsobom, akým získať výhodnejšie podmienky v porovnaní s tým, čo má klient aktuálne nastavené. Môžete získať výhodnejší úrok, nižšie splátky, alebo dlhšiu dobu fixácie.

Leasing

Medzi hlavné výhody finančného leasingu patrí fakt, že je možné vybaviť ho jednoduchšie ako pôžičku. Leasingová spoločnosť rieši len príjem žiadateľa a nie celkovú finančnú situáciu. Môže byť preto vhodnou voľbou pre tých, ktorí majú malý príjem, alebo im banka z určitého dôvodu odmietla poskytnutie úveru.